Kredyt samochodowy


Kalkulator kredytu samochodowegoZakup samochodu wiąże się najczęściej ze sporym wydatkiem. Pieniądze na ten cel można otrzymać z banku. Ofert jest tyle, że samemu bardzo trudno się w nich zorientować. Najlepiej zrobi to za nas kalkulator kredytu samochodowego. Narzędzie to znajdzie najkorzystniejsze dla nas kredyty, na podstawie szczegółowych informacji o naszych oczekiwaniach kredytowych. Skorzystanie z kalkulatora nie wymaga żadnego przygotowania i obejmuje trzy bardzo proste kroki.

W kroku pierwszym wybieramy cechy kredytu, które nam odpowiadają. Chodzi o pożyczaną kwotę, walutę kredytu, planowaną długość spłacania itp. Im więcej informacji podamy w tym kroku, tym wysokości comiesięcznych kosztów kredytów oferowanych w różnych bankach, podane przez kalkulator w kroku 2, będą bliższe prawdzie.

Krok drugi to zbieranie dla nas ofert kredytowych. Po chwili otrzymujemy listę wielu produktów bankowych, z których możemy wybrać te najlepsze, a odrzucić te najmniej opłacalne. Po zaznaczeniu interesujących nas ofert przechodzimy do ostatniego kroku.

Krok trzeci. Tu pojawia się formularz kontaktowy, który wypełniamy i czekamy około doby na telefony z wybranych placówek. Pracownicy banków udzielą nam przez telefon dalszych informacji, po których pozostaje tylko decyzja z kim spotkamy się na rozmowie i czyj kredyt zdecydujemy się kupić.