mLokata – oszczędzaj z mBankiem


mlokataJedna z lokat terminowych znajdująca się w ofercie mBanku. Stałe oprocentowanie, możliwość bezpośredniego powiązania z kontem, atrakcyjne zyski i bezpieczeństwo zainwestowanych środków gwarantowane.

mLokata to jeden z podstawowych instrumentów oszczędnościowych oferowanych przez mBank. To klient sam decyduje ile i jak długo chce oszczędzać a wszystkie formalności załatwiane są przez Internet. Bank ze swojej strony gwarantuje:

  • Przeczytaj też:

    Stałe oprocentowanie w czasie utrzymywania mLokaty,

  • Elastyczny czas trwania ? od 2 do 12 miesięcy,

  • Minimalny depozyt w wysokości 500 złotych,

  • 3% w skali roku ? oprocentowanie,

  • Brak dodatkowych opłat (prowadzenie i otwarcie całkowicie darmowe),

  • Środki objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

mLokata Progres

Dostosowując się do indywidualnych potrzeb klientów, mBank daje możliwość rozszerzenia lokaty do wersji Progres. W przypadku tej lokaty terminowej stosowane są odrębne, stałe stawki oprocentowania ? ich wysokość ustala się dla każdego z kolejnych miesięcy w roku. Lokata posiada kapitalizację dzienną, dzięki czemu klienci mogą liczyć na naprawdę atrakcyjne zyski.

Otwarcie jest niezwykle proste i ma miejsce przez biuro obsługi klienta lub Internet. Minimalne depozyty zaczynają się już od 5 złotych a maksymalne oprocentowanie dochodzi nawet do 7% w skali miesiąca. Lokatę otworzyć można na okres od 3 do 12 miesięcy a mBank nie pobiera żadnych dodatkowych opłat w związku z jej prowadzeniem.

Dużym plusem jest możliwość wypłaty zgromadzonego kapitału w każdej chwili przy jednoczesnej gwarancji zachowania wszystkich, dotychczasowych odsetek. W przypadku bardzo wysokich kwot istnieje możliwość negocjacji oprocentowania z przedstawicielami mBanku i przygotowanie preferencyjnej, indywidualnej oferty.