Pożyczki hipoteczne, na co uważać


Pozyczki hipotecznePożyczki hipoteczne są niestety sposobem na oszustwo. Jak powszechnie wiadomo, pożyczki hipoteczne to pożyczki pod zastaw nieruchomości i można je wydać na dowolny cel, a my sami nie musimy być właścicielami nieruchomości by wziąć taki rodzaj pożyczki.
Dlaczego pożyczki hipoteczne są świetnym sposobem na oszustwo? Oszuści wykorzystują wiele sposobów na to by oszukać banki i osoby postronne, a wiemy przecież że już zdarzają się oszustwa na branie pożyczek na nieswój dowód osobisty.
Częstymi ofiarami padają osoby starsze, a ?sposób na wnuczka?jest idealny by oszukać starszą osobę i dać jej do podpisania zgodę na to, by wziąć pożyczkę na nieswój dowód, sfałszowane papiery pod zastaw hipoteki, która nie należy do nas. Nie trzeba chyba mówić ile osób dało się na to nabrać i to nie tylko starszych ale i tych w sile wieku, którzy podpisali papierek uprzednio się z nim nie zapoznając.
Potem okazuje się, że ktoś wziął olbrzymi kredyt pod nasz dom, a bank chce nam odebrać naszą nieruchomość na mocy praw i warunków zawartych na umowie. Warunki na jakich działa przyznane pożyczki hipotecznej nie są złe, ale mają swoje luki, które

Przeczytaj też:
kiedyś mogą przysłużyć się do czyjegoś nieszczęścia. Małe pocieszenie: oszustwa związane z pożyczkami hipotecznymi są nikłe, ale kto wie? Nigdy nic nie wiadomo.